Ładowanie strony...

NZOZ Ginekologii i Położnictwa GEMELLI

O Nas

Jako lekarze znamy najlepiej potrzeby pacjentek, z których problemami spotykamy się każdego dnia. Dlatego właśnie to my mogliśmy stworzyć NZOZ, który najlepiej będzie odpowiadał oczekiwaniom pacjentek.

Dotychczasowe opinie o Gemelli utrzymują nas w przekonaniu, że jesteśmy bardzo potrzebni i że nasza misja służenia społeczeństwu jest słuszna.

Dążymy do tego, aby w centrum zainteresowania naszego personelu, była każda pacjentka wymagająca opieki, leczenia, porady czy choćby nawet rozmowy z naszym lekarzem lub położną. Naszym głównym celem jest miła i fachowa obsługa, a co za tym idzie, zadowolenie pacjentek, jak i dobra ocena naszej działalności w środowisku.

W zakresie (AOS) wykonujemy około 80% usług medycznych z zakresu ginekologii i położnictwa dla mieszkanek Nowej Huty. Ciągle wzbogacamy i rozszerzamy nasze usługi, działając w zakresie cytodiagnostyki, kolposkopii, ultrasonografii, laseroterapii.

Skupiamy 8 poradni dla kobiet obejmując usługami medycznymi obszar całej Nowej Huty. Wcześniej te poradnie istniały w Przychodniach Rejonowych w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Nowa Huta”.

Nieprzerwanie od 2002 roku posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Wszyscy zatrudnieni u nas lekarze są specjalistami w swej dziedzinie, posiadają wieloletnią praktykę i doświadczenie. Ponad połowa zatrudnionych lekarzy posiada I stopień specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa, znaczna część – II stopień specjalizacji. Wśród naszych specjalistów są także lekarze z tytułem doktora nauk medycznych. Nasi lekarze posiadają również dodatkowe uprawnienia nabyte na wielomiesięcznych szkoleniach i kursach z zakresu: cytodiagnostyki, kolposkopii, ultrasonografii, laseroterapii. Ciągłe doskonalenie się personelu medycznego przy obecnym postępie w zakresie nauk medycznych jest koniecznością.

Dzięki ciągłemu kształceniu się personelu sukcesywnie podnosi się jakość świadczonych przez nas usług a co najważniejsze skuteczność w zakresie diagnostyki i leczenia.

Położne zatrudnione u nas posiadają wieloletnie doświadczenie nabyte poprzez lata pracy w szpitalach, poradniach „K”, pracę w środowisku jak i częste szkolenia podnoszące kwalifikacje, organizowane przez Izby Pielęgniarskie oraz Ośrodek Doskonalenia Kadr Medycznych.

W marcu 1999 roku stworzyliśmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ginekologii i Położnictwa, którego jesteśmy współwłaścicielami i pracownikami.

W styczniu 2000 roku podpisaliśmy kontrakt z Małopolską Regionalną Kasą Chorych (obecnie NFZ) na świadczenie usług zdrowotnych w zakresie ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, jak i w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej na usługi z zakresu położnictwa środowiskowego na terenie dzielnicy Nowa Huta. Mamy również podpisany kontrakt z Branżową Kasą Chorych dla Służb Mundurowych na podobne usługi medyczne. Obecnie te umowy zastąpiła jedna umowa z Narodowym Funduszem Ochrony Zdrowia.

W 2002 roku uzyskaliśmy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Kolejne certyfikacje systemu potwierdzają jakość naszych usług medycznych.